Телебачення

Назва Кількість та перелік каналів Абонплата
Безкоштовно 60 каналів 0 грн.\місяць (для всіх наших абонентів)
 
Базовий 153 каналів 99 грн.\місяць
 
Стандарт+HD 207 каналів +3000 фільмів 99 грн.\місяць
 
Максимум+HD 225 каналів(з них 93 в HD) + 4000 фільмів 139 грн.\місяць
Premium Кіно 225 каналів + 6500 фільмів 197 грн.\місяць
 
 
 

 

 

 

В особистому кабінеті є можливість змінювати тариф на телебачення з 1-го числа наступного місяця або відразу, але знімається оплата за цілий місяць.
Переглядати телебачення можливо одночасно на 4х пристроях!

 

Цифрове телебачення від нашого партнера "ТRІNІТYТV " - це понад 170 каналів в цифровій якості, доступних до перегляду на телевізорі, ноутбуці, планшеті і смартфоні! Для налаштування даної послуги скористайтесь інструкціями які наведені нижче або звертайтесь до нашої техпідтримки.

Після першої активації телебачення в особистому кабінеті Ви отримаєте ДЕМО доступ до всіх каналів терміном на 1 місяць за 1грн. Після цього Вас буде автоматично переведено на безкоштовний тариф якщо Ви до цього часу не оберете один з платних тарифів.

Інструкція по налаштуванню

Смартфон

devices Чудова властивість цього сервісу це телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка нових фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в інтернет. Качай додаток з Play-Market, пройди безкоштовну активацію і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

 

Після встановлення, запустіть додаток і введіть код який вам покаже на екрані в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Планшет

devices Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток і дивіться самі рейтингові канали а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток з Play-Market, пройдіть безкоштовну активацію через кабінет абонента stat.kopiyka.net і проводьте час з захоплюючим контентом!

 

Після встановлення, запустіть додаток і активуєте його через особистий кабінет абонента stat.kopiyka.net

Комп'ютер

devices Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТБ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Завантажити Kopiyka Player

Після встановлення, запустіть додаток і і введіть код який вам покаже на екрані в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Телевізор

devices Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у вікні, і натисніть «відправити». Потім код з смс повідомлення - введіть його в особистому кабінеті stat.kopiyka.net (для активації користувача)

Samsung LG Philips Sony Android

Приставка

devices Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніше пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо Ваша приставка\медіаплеєр не підтримує встановлення додатків - зверніться до нас і ми надамо індивідуальний плейлист m3u. Важливо, щоб  цей плейлист запускати тільки на одному і тому ж пристрої бо в іншому випадку відбудеться його автоматичне блокування. Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її у нас.

MAG/AURA INEXT Android TV