Програма лояльності

При здійсненні оплати на 10 місяців наперед, отримуйте бонус.

Давно користуєтесь послугами Інтернет-провайдера "Копійка" ?
Час отримувати бонуси за лояльність!

Ми запустили спеціальну програму лояльності для всіх наших абонентів. В залежності від того скільки часу Ви з нами - за кожне поповнення ви отримуєте певний відсоток на свій бонусний рахунок. Чим довше Ви з нами тим більше бонусів Ви отримуєте. 
Бонуси можна використовувати для поповнення свого основного рахунку та замовлення додаткових послуг. 
1 бонус рівний 1 грн. і в нас вони ніколи не "згоряють"
Підключитися до програми лояльності можна в особистому кабінеті. Ваш "стаж" рахується не від моменту підключення до програми лояльності, а від реального часу користування нашими послугами! ( А в когось це вже більше 10 років  )

При підключеній програмі лояльності і оплаті за 10 місяців або більше, Ви отримуєте спеціальний бонус у вигляді 2х Ваших абонплат ( тобто 2 місяці отримуєте безкоштовно). При цьому Ваш стаж не враховується.

 

 

  • Підключитися до програми лояльності можна абонентам які мають "стаж" мінімум 3 місяці
  • * Бонуси нараховуються на будь-яку кількість поповнень ( але сума кожного поповнення має бути більша за 50 грн. )
  • Бонуси нараховуються тільки на авансові платежі. Наприклад якщо у вас на рахунку -10грн. і ви оплатили 200 грн, то бонус нарахується для суми 190грн. (відповідно краще оплачувати в останні дні місяця, а не 1го числа, оскільки абонплата знімаюється вночі з 31 на 1е число.)
  • Це постійно діюча програма для всіх абонентів.
  • В майбутньому умови програми лояльності провайдер може змінювати на свій розсуд.
  • Юридичні особи бонуси не можуть використовувати для поповнення рахунку, але їх можна використовувати для додаткових послуг ( наприклад турбо-кнопка, робота в кредит і т.п.)